اجتماعی

مسئول بسیج سازندگی آذربایجان‌غربی از اهداء ۴۵۱ سری جهیزیه رایگان به توعروسان تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.

اهدای جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد امام

علی حیرانی مسئول بسیج سازندگی آذربایجان غربی در گفتگو باخبرنگار مجله خبری تحلیلی ایتوک، در مراسم اهدا ۴۵۱ سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد امام خمینی اظهار داشت: این اقدام در راستای ازدواج آسان، سبک زندگی ایرانی‌اسلامی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی انجام شده است.

حیرانی افزود: آیین اهدای جهیزیه هم‌زمان با یادواره شهدای فرهنگی و به نیابت از شهدا تعداد ۴۵۱ سری جهیزیه به نوع عروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی در حسینیه ثارالله ارومیه برگزار شد.

مسئول بسیج سازندگی آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: اهدا جهیزیه با همکاری و مشارکت دو ارگان مولد انقلاب سپاه پاسداران و کمیته امداد خمینی انجام شد که تعداد ۸۶ سری از جهیزیه در ارومیه بین جامعه هدف در شهر و روستاهای صعب‌العبور توزیع می‌شود.

حیرانی تصریح کرد: ارزش ریالی جهیزیه نوعروسان هر سری به مبلغ ۳۰ میلیون تومان است که عرض یک سال گذشته این دومین سری از اهدا جهیزیه در استان می‌یاشد که بین نوعروسان توزیع شده است.

وی افزود: در سری اول اهدا جهیزیه افرادی که تحت پوشش کمیته امداد بودند و نیز افرادی که زیرپوشش هیچ ارگان حمایتی نبودند تعداد ۱۰۰۰ سری جهیزیه تقدیم افراد موردنیاز شده است.

حیرانی گفت: در نظر داریم طی سال ۱۴۰۲ تعداد هزار سری جهیزیه از سوی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی به نوعروسان که جز پنج دهک پایین جامعه که عضو هیچ ارگان تحت پوشش نیستند اهدا شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی