اجتماعیسیاسی

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: شکست صهیونیست‌ها از رزمندگان حماس تاریخی و جبران‌ناپذیر است.

شکست جبران‌ناپذیر صهیونیست‌ها، از رزمندگان حماس

به گزارش خبرنگار مجله خبری تحلیلی ایتوک، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی در مراسم محفل انس و الفت وابستگان سپاه که در شهرستان خوی برگزار شد؛ گفت: رزمندگان فلسطینی با عزت و اقتدار، در مقابل ایادی استکبار ایستادگی کرده و شکست غیرقابل ترمیم و جبران‌ناپذیری به صهیونیست‌ها تحمیل کردند.

سردار محمدحسین رجبی افزود: غرب با تابلوی حقوق بشر در حال ارتکاب فجیع‌ترین جنایات بشری در غزه است که این جنایت‌ها در دنیا وجهه آنان را به خوبی نمایان کرده‌است.

وی اضافه کرد: سیاست‌های دوگانه سردمداران جامعه جهانی تمام‌معادلات را از بین برده است و این مردم بیدار هستند که حق از باطل را تمیز می‌دهند.

وی اظهار کرد: دفاع استکبار جهانی از جنایات وحشیانه رژیم کودک کش همان دوگانگی برخورد با مسائل بین‌المللی است که باعث شده سردمداران دموکراسی غرب دیگر اعتباری نزد افکار عمومی نداشته باشند.

نوشته های مشابه

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی ادامه داد: این حجم از جنایت در طول تاریخ بشر بی سابقه است و کسانی که حرف از دموکراسی می‌زنند، حامی این جنایات هستند.

سردار رجبی گفت: آن‌ها نه تنها بر جنایات خود می‌خواهند سرپوش بگذارند بلکه با سانسور رسانه‌ها نیز می‌خواهند جنایات وحشیانه خود را توجیه کنند.

وی افزود: حقیقت برای همه ما مشخص شده است و همه دنیا می‌دانند که حق و باطل کیست چرا که صهیونیست‌ها مبنای جنایات خود را بر اساس اعتقادات پوچ و باطل خود انجام می‌دهند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به اینکه امروز حماس نشان داد ارتش اسرائیل برخلاف تبلیغات رسانه‌ای خود بسیار ضعیف و پوشالی است، اضافه کرد: رزمندگان فلسطینی اوج عظمت اسلام را نشان دادند و رژیم پوچ صهیونیستی را به نقطه‌ای کشاندند که رو به نابودی می‌رود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی