اجتماعیپلیس و انتظامیقضایی و حقوقیکشاورزی و دامداری

محکومیت2میلیاردریالی قاچاق احشام در آذربایجان‌غربی

محکومیت میلیاردریالی قاچاق احشام در آذربایجان‌غربی

حسین نجف‌زاده در گفتگو با خبرنگارمجله خبری تحلیلی ایتوک،  مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی از محکومیت بیش از دو میلیارد ریالی در پرونده قاچاق احشام خبر داد و اظهار داشت: در پی کشف ۲۱ رأس احشام قاچاق از نوع گوسفند به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال پرونده‌ای در شعبه اول ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان پیرانشهر تشکیل و رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی افزود: شعبه رسیدگی‌کننده با بررسی محتویات پرونده و ارائه‌نکردن مجوزهای قانونی، تخلف انتسابی را محرز اعلام و علاوه بر ضبط احشام کشف شده متهم را به پرداخت ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی، محکوم کرد.

نجف‌زاده گفت: مأموران انتظامی شهرستان پیرانشهر احشام کشف شده را در بازرسی از یک دستگاه وانت سایپا در مسیر بیراهه روستاهای مرزی کشف و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

وی در خاتمه ضمن اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی استان آذربایجان‌غربی جهت دریافت و رسیدگی فوری به شکایات و گزارش‌ها مردمی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی و صنفی، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و دارو و درمان موضوع را ازطریق سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir یا تلفن ۱۳۵ به تعزیرات حکومتی استان گزارش کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی