اجتماعیسلامت

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از رسیدگی به پرونده گرانفروشی واحد تولید لبنیات با محکومیت بیش از دو میلیارد ریال خبر داد.

محکومیت ۲ میلیاردی واحد تولید لبنیات متخلف در آذربایجان‌غربی

حسین نجف‌زاده در گفتگو با خبرنگار مجله خبری تحلیلی ایتوک، اظهار کرد: پرونده یک واحد تولید لبنیات به اتهام افزایش خودسرانه ۲۰ درصدی محصولات تولیدی خود به میزان دو میلیارد و ۴۱۷ میلیون ریال در شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان میاندوآب رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی افزود: شعبه پس از بررسی محتویات پرونده و ارائه‌نکردن اسناد و مدارک قانونی، تخلف انتسابی را محرز و متهم را معادل ۱۰ برابر مبلغ گران‌فروشی به پرداخت ۲۴ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

نجف‌زاده بیان کرد: عوامل گشت مشترک تعزیرات حکومتی و بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت، تخلف اعلامی را در بازرسی از یک واحد تولیدی لبنیات کشف و گزارش آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

وی در خاتمه ضمن اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی استان جهت دریافت و رسیدگی فوری به شکایات و گزارشات مردمی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی و صنفی، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و دارو و درمان موضوع را ازطریق سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir یا تلفن ۱۳۵ به تعزیرات حکومتی استان گزارش نمایند.

نجف‌زاده بیان کرد: گران‌فروشی، درج‌نکردن قیمت، خریدوفروش بر خلاف ضوابط، عرضه خارج از شبکه و نگهداری و فروش کالای قاچاق مهم‌ترین تخلفات صنفی در بخش کالا و خدمات را تشکیل می‌دهد.

وی افزود: شهروندان می‌توانند در صورت بروز تخلف، موارد را در سریع‌ترین زمان ممکن به ادارات صنعت، معدن و تجارت و بخش بازرسی این اداره کل گزارش دهند تا تخلف موردنظر در شعب تعزیرات حکومتی رسیدگی شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی