اجتماعیخبری

اجرای۱۰۰برنامه بزرگداشت هفته بسیج در پلدشت

اجرای برنامه های گرامیداشت هفته بسیج

سرهنگ پاسدار موسی عطاری در گفتگو با خبرنگار مجله خبری تحلیلی ایتوک، ضمن بزرگداشت هفته بسیج گفت: اقتدار، امنیت و آسایشی که در کشور ما حاکم شده است به‌خاطر رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، تفکر بسیجی، ایثارگری‌ها، فداکاری‌ها و ازجان‌گذشتگی‌هایی است که در طول سالیان مردم از خود نشان داده‌اند.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند، بسیج عبارت است از مجموعه‌ای که در آن، پاک‌ترین انسان‌ها، فداکارترین و آماده‌به‌کارترین جوانان کشور در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل‌کردن این کشور، جمع شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کارگروه‌های تخصصی برای اجرای این برنامه‌ها تشکیل شده است، افزود: هفته بسیج و برنامه‌های بسیج امسال با شعار محوری “بسیج امید ملت ایران” از روز ۲۹ آبان تا پنجم آذر در سطح شهرستان، روستاها، پایگاه‌ها و حوزه‌ها برگزار می‌شود.

عطاری تصریح کرد: امسال برنامه‌های بسیج با رویکرد جهاد خدمت، تبیین و امید آفرینی شکل‌گرفته است.

وی اظهار کرد: عناوین روزشمار هفته بسیج از ۲۹ آبان به ترتیب عبارت‌اند از؛ ۲۹ آبان جهاد، خدمت و سازندگی؛ ۳۰ آبان بسیج، پیشرفت، عزت و افتخار؛ یکم آذر بسیج، ولایت، باور انقلابی و تمدن‌ساز؛ دوم آذر بسیج مقاومت ایثار و شهادت؛ سوم آذر بسیج ایمان، بصیرت و انتظار؛ چهارم آذر بسیج، جهاد علمی، اعتلای فرهنگ و هنر؛ پنجم آذر بسیج دفاع، امنیت و اقتدار، روزشمار هفته بسیج است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: دیدار با امام‌جمعه و خانواده شهدا، غبارروبی مزار شهدا، یادواره شهدا، تجمع اقتدار بسیجیان، اهدا جهازیه، ویزیت رایگان، مسابقات ورزشی، نشست‌های روشنگری تنها گوشه‌ای از برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی