قضایی و حقوقی

اخبار حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح

اخبار حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح

معیشت نیروهای مسلح در بودجه ۱۴۰۲ مورد توجه قرار گیرد!

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: از رئیس جمهور می‌خواهم در بودجه سال ۱۴۰۲ به بودجه دفاعی کشور و حقوق و معیشت نیروهای مسلح شاغل و بازنشستگان توجه داشته باشد.

به گزارش مشرق، یعقوب رضازاده در جلسه مجلس در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور، گفت: آقای رئیس جمهور! این روزها شاهد گرانی افسارگسیخته بازار ارز، سکه، خودرو و مسکن هستیم. وی بیان کرد: همچنین شاهد افزایش قیمت کالاهای اساسی و معیشتی روزانه مردم به ویژه داروهای مهم است که از توطئه‌های جدید رژیم نامشروع صهیونیستی برای تضعیف اقتصاد داخلی ایران است.

لازم است رئیس‌جمهور برنامه‌ریزی کند و به داد مردم برسد. عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از رئیس جمهور می‌خواهم در بودجه سال ۱۴۰۲ به بودجه دفاعی کشور و حقوق و معیشت نیروهای مسلح شاغل و بازنشستگان توجه داشته باشد.

اخبار حقوقی ناجا

حقوق نیروهای مسلح افزایش می‌یابد!

به گزارش نماینده: حسین نوش آبادی با تأکید بر ضرورت تقویت بودجه دفاعی کشور در سال آینده، گفت: مجلس به ویژه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از سال‌های گذشته به ویژه در دوره یازدهم مصمم بوده است که اعتبارات حوزه دفاعی کشور را به صورت مناسب افزایش دهد. وی افزود: نظر مجلس بر آن است که باید نیازهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش و نیروهای مسلح برطرف شود و برای ما مسائل امنیتی، دفاعی و توان بازدارندگی کشور اهمیت ویژه ای دارد.

وی متذکر شد: در صورتی که دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۲ توجه به تقویت بنیه دفاعی کشور و افزایش بودجه این بخش را مورد توجه قرار داده باشد، ما حتماً آن را در مجلس تصویب خواهیم کرد اما اگر در این زمینه نقصی وجود داشته باشد، حتماً آن را جبران می‌کنیم تا انتظارات بخش دفاعی کشور برآورده شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی