آسیب های اجتماعیاجتماعی

ارومیه میزبان همایش ۱۰۰۰نفری کارآفرینان برتر

مجری برگزاری همایش کارآفرینی از برگزاری همایش کار آفرینی "هزار ایده،هزار ذهن" با حضور یک هزار کارآفرین در ارومیه خبر داد.

احمد رضا محمد کودک کار موفق و محری برگزاری همایش کارآفرینی در گفت و گو با خبرنگاران،از برگزاری همایش یک هزار نفری “هزار ایده،هزار ذهن” در ارومیه خبر داد و گفت:این همایش ۲۹ دی ماه در تالار وحدت ارومیه با حضور یک هزار کارآفرین برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این همایش را استعداد یابی،آموزش کسب و‌کار،برند سازی و تجلیل از کارآفرینان برتر استانی عنوان کرد.

محمد از دیگر اهداف برگزاری این همایش را ریشه یابی مشکلات کودکان کار و استعداد یابی این کودکان عنوان کرد و گفت:در تلاش هستیم با استعداد یابی کودکان کار مشکلات آنها را ریشه یابی کرده و فعالیت این کودکان را به سمت کارهایی که استعداد دارند سوق دهیم.

وی با بیان اینکه کودکان کار نیاز به ترحم ندارند گفت: اصلی ترین هدف ما ساخت شهرک استعداد یابی برای کودکان کار است تا کودکان کاری که قادر به تحصیل نیستند دنبال استعداد خود رفته و کسب و کار خود را بسازند.
این کودک کار سابق ادامه داد: با نگاهی که جامعه امروزی به کودک کار دارد روز برزو شاهد افزایش این کودکان هستیم کودکانی که نه تنها در فقر معیشتی بلکه در فقر فرهنگی در حال زندگی هستند. با استعداد یابی از این کودکان می‌توان مانع بروز بسیاری از بزه های اجتماعی در جامعه و آسیب به کودکان کار شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی