اجتماعی

بهرهمندی 90 درصد روستاهای آذربایجان‌غربی از گاز

بهرهمندی 90 درصد روستاهای آذربایجان‌غربی از گاز

علیرضا شیخی در گفتگو با خبرنگار مجله خبری تحلیلی ایتوک، اظهار کرد: آذربایجان‌غربی یک استان ویژه است که از شمالی‌ترین نقطه تا جنوبی‌ترین آن، حدود ۹۶۳ کیلومتر مرز داریم و فکر نکنم در سطح کشور چنین فاصله‌ای در بین شهرستان‌های یک استان باشد.

وی ادامه داد: به‌رغم این فاصله طولانی، تلاش ما بر آن بوده است که گسترهٔ خدمات شرکت گاز استان به‌صورت برابر در همه نقاط انجام گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی با اعلام اینکه از ۴۹ شهر استان به ۴۸ شهر گازرسانی شده است، افزود: آخرین شهر آذربایجان‌غربی نیز در حال گازرسانی است و امیدواریم سال آینده به یک استان سبز از نظر برخورداری شهرها از نعمت گاز تبدیل شویم.

شیخی با تأکید بر اینکه اکنون در استان از لحاظ گازرسانی روستایی به ۸۳ درصد رسیده‌ایم، ادامه داد: باتوجه‌به تداوم روند گازرسانی به روستاها، پیش‌بینی ما بر این است که سال آینده به بیش از ۹۰ درصد برخوردار خانوار روستایی از نعمت گاز خواهیم رسید.

وی در ادامه با اشاره به موقعیت حساس آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: نیروهای حراستی ما باتوجه‌به بدنه جوان این واحد، در حفظ و صیانت از مجموعه اداری و شبکه‌ای گاز عملکرد خوبی داشته و امیدواریم با تبدیل وضعیت صورت‌گرفته و رسمی شدن تعدادی از نیروهای حراستی، انگیزهٔ خدمت به نحو احسن همچنان در این نیروها تداوم یابد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی