اجتماعی

جابه جایی ۶ میلیون مرسوله پستی در آذربایجان‌غربی

وی با اشاره به اینکه حدود سه هزار مرسوله نیز مربوط به خارج از کشور بوده است، افزود: باتوجه به تازه شدن سال میلادی میزان مرسولات پستی خارجی افزایش چند برابری را نشان می‌دهد.

مدیرکل پست آذربایجان غربی بیان کرد: روزانه صد‌ها نفر در حوزه دریافت، حمل و نقل، در اختیار گذاشتن مرسولات پستی، پست‌های هوایی و زمینی در شهرستان‌های استان برای خدمت رسانی به مردم فعالیت دارند و این اقدامات با کمترین میزان خطا صورت می‌گیرد.

فتاح زاده اضافه کرد: با وجود نیرو‌های آموزش دیده در شبکه توزیع ممکن است برخی موارد تخلفاتی از طرف شهروندان مشاهده شود که می‌توانند از طریق سامانه نظارتی ۱۹۵ وزارت ارتباطات و یا شماره تلفن ۱۹۳ شکایات خود را از عملکرد پست پیگیری کنند.

وی در ادامه با اشاره به پروژه پایگاه نظام ملی آدرس‌گذاری مکان محور کشور یا «جی‌نف»، گفت: این پروژه اقتصاد مقاومتی است که از سال ۱۳۹۵ کلید خورده، اما به دلایلی تا بدین لحظه مقفول مانده که در حال حاضر به طور جد در دستور کار داریم تا سال ۱۴۰۵ به سرانجام برسانیم.

فتاح زاده بیان کرد: به حداقل رساندن بروکراسی اداری و کاهش هزینه‌های عمومی مردم در خدمات گرفتن از دستگاه‌ها از مزیت‌های اجرای این طرح است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی