مشکلات مردم

رسیدگی به مشکلات مناطق کم‌برخوردار از اولویت‌های دولت سیزدهم است 

رسیدگی به مشکلات مناطق کم‌برخوردار

به گزارش مجله خبری تحلیلی ایتوک؛ محمدصادق معتمدیان عصر روز گذشته در حاشیه بازدید از منطقه کم برخوردار بادکی، با اشاره به آغاز چندین پروژه محرومیت‌زدایی در شهرستان ارومیه، افزود: علیرغم سکونت جمعیت ۱۶ هزار نفری در روستای بادکی، متاسفانه زیرساخت‌های مناسبی در این منطقه وجود ندارد.

وی همچنین با اشاره به مشکلات جدی روستای بادکی در حوزه آب، برق و گاز، خاطرنشان کرد: به دنبال ارتقای سرانه پایین بخش‌هایی چون مراکز درمانی، بهداشتی، آموزشی، ورزشی، فضای سبز، کوچه و معابر در روستای بادکی بوده و مطالعات و تامین امکانات اولیه چون زمین در این خصوص انجام شده است.

استاندار آذربایجان‌غربی به تهیه طرح جامع شهر ارومیه و تصویب آن در شورای عالی شهرسازی نیز اشاره کرده و افزود: برخی از مشکلات روستای بادکی در قالب این طرح رفع خواهد شد، اما در کوتاه‌مدت با همکاری دستگاه قضایی و استفاده از ظرفیت‌های قانونی، پیگیر ارائه خدمات به مردم در حوزه‌هایی چون انشعابات آب، برق و گاز هستیم.

معتمدیان همچنین با اشاره به ساخت مرکز جامع درمانی و بهداشتی در منطقه بادکی، اضافه کرد: برای اولین بار در کشور، در ۵ نقطه کم برخوردار آذربایجان‌غربی که اولین آن منطقه بادکی خواهد بود، ساخت مرکز ویژه جامع سلامت آغاز شده که شامل بخش‌های اورژانس، بهداشتی و درمان بستر محلی خواهد بود و امیدواریم تا هفته دولت سال آینده زیرساخت‌های لازم فراهم و به بهره برداری برسد.

وی در پایان با تاکید بر تعامل و همکاری دستگاه‌های مختلف جهت رفع مشکلات‌ مناطق کم‌برخوردار استان، اظهار داشت: با اقدامات انجام شده و تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز، در اسرع وقت شاهد رفع بخشی از کمبودها و مشکلات در منطقه بادکی خواهیم بود.

انتهای خبر/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی