اقتصادیقضایی و حقوقی

گره گشایی از مشکلات ۷ واحد تولیدی آذربایجان غربی با ورود دستگاه قضایی

با ورود دستگاه قضایی مشکلات ۷ واحد تولیدی در آذربایجان غربی رفع شد.

گره گشایی از مشکلات ۷ واحد تولیدی آذربایجان غربی با ورود دستگاه قضایی در کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری

به گزارش ایتوک، به منظور بررسی مشکلات ۷ واحد تولیدی آذربایجان، جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در استان با حضور دکتر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی و مجیدی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در محل سالن جلسات ساختمان مرکزی دادگستری برگزار شد.

دکتر ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی  در این جلسه با اظهار اینکهد تلاش برای فراهم کردن فرصت ها در زمینه توسعه اشتغال و رونق تولید یک امر مهم و ارزشمند است؛ گفت:  همکاری و همراهی خوبی بین دستگاه های قضایی و اجرایی در راستای حمایت از تولید و اشتغال در استان شکل گرفته و تمامی دستگاه ها در کنار تولید کنندگان هستند و هدف آنها لبیک عملی به فرمان مقام معظم رهبری در حمایت از تولید و اشتغال می باشد.

عتباتی تاکید کرد: بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی ریشه در بیکاری و مشکل معیشت است و اگر تولید و اشتغال، رونق و توسعه یابد نه تنها تورم مهار خواهد شد بلکه تا حدود بسیاری از وقوع جرایم و بزهکاری ها پیشگیری می گردد.

مجیدی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان نیز در این جلسه بیان داشت: آثار و برکاتی که مقوله اشتغال برای مردم و جامعه به همراه دارد بر همه واضح و مبرهن است از این رو می بایست با استفاده از ظرفیت قوانین و تفسیر آنها به نفع مردم و اشتغال برای حمایت از تولید کنندگان بهره برد.

لازم به ذکر است این جلسه مشکلات هفت واحد تولیدی کارگاه عرقیات گیاهی گلشفا، شرکت ارمغان به شهد چی چست، تولیدی چسب اسماعیل لو، شرکت پاک آوران دانیال کردستان، صنایع تبدیلی کشاورزی عرقیات گیاهی، محورسازان چی چست و معدن احمد آباد تکاب یک به یک مطرح و پس از ارائه نقطه نظرات و دیدگاههای اعضای حاضر تصمیمات و مصوباتی برای رفع مشکلات آنها اتخاذ گردید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی