اقتصادیپلیس و انتظامیخودرو و حمل‌ و‌ نقل

ضبط خودروی مرسدس‌بنز قاچاق در آذربایجان‌غربی

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی از محکومیت بیش از ۱۷ میلیارد ریال برای قاچاق سواری مرسدس‌بنز خبر داد.

به گزارش مجله خبری تحلیلی ایتوک، حسین‌زاده مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی از محکومیت بیش از ۱۷ میلیارد ریال برای قاچاق سواری مرسدس‌بنز خبر داد و اظهار داشت: پرونده قاچاق یک دستگاه خودروی سواری مرسدس‌بنز (ای ۳۰۰) به ارزش ۸۵ میلیارد ریال در شعبه هشتم ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز شهرستان ارومیه تشکیل و رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی افزود: شعبه رسیدگی‌کننده با بررسی پرونده و ارائه‌نکردن اسناد گمرکی معتبر و خارج‌نکردن خودرو از کشور پس از پایان مهلت پروانه گمرکی تخلف انتسابی را محرز اعلام و علاوه بر ضبط خودروی کشف شده متهم را به پرداخت ۱۷ میلیارد و ۳۲۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

نجف‌زاده گفت: مأموران انتظامی استان گزارش تخلف را در پی کسب اخبار و اطلاعات واصله و در بازرسی از یک باب منزل مسکونی کشف و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

وی در خاتمه ضمن اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی استان جهت دریافت و رسیدگی فوری به شکایات و گزارشات مردمی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی و صنفی، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و دارو و درمان موضوع را ازطریق سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir یا تلفن 135 به تعزیرات حکومتی استان گزارش کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی