سیاسی

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: آمریکا تنها افتخارش جنایت در مناطق مختلف دنیا، استعمار ملت‌ها و چپاول ثروت کشورها است.

جنایت تنها افتخار آمریکا در دنیا

به گزارش خبرنگار مجله خبری تحلیلی ایتوک، سردار محمدحسین رجبی، فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی، در مراسم انس و الفت وابستگان و مستمری‌بگیران که به همت کانون وابستگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سلماس برگزار شد، اظهار کرد: این روزها بالاترین و مهم‌ترین خبر در دنیا خبر تجاوز به خاک غزه و اهانت به حریم امت اسلامی در فلسطین اشغالی بوده که اوج جنایات و شرارت دشمنان اسلام را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه این جنایت‌ها در طول تاریخ بی‌نظیر و بی‌بدیل است، تصریح کرد: امروز شاهد اوج مقاومت، فداکاری و استقبال از شهادت را در بخشی از امت اسلامی در فلسطین اشغالی هستیم که این حرکت ادامه مجاهدت‌های رزمندگان انقلاب اسلامی است.

رجبی اظهار کرد: واقعاً جای تأسف است که بیمارستان را به خاک و خون می‌کشند درحالی‌که بیمارستان‌ها و مناطق مسکونی، منطقه نظامی نیستند و نباید به این جنایت‌ها افتخار کرد.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی گفت: این اتفاق در جهان نادر است که بیمارستان را محاصره کنند و بخش مراقبت‌های ویژه را به خاک و خون بکشند و این‌ها اوج خباثت دشمنان اسلام است.

رجبی افزود: آمریکا که تنها افتخارش جنایت در مناطق مختلف دنیا، استعمار ملت‌ها و چپاول ثروت کشورها است و این جنایات در فلسطین کار نظامی و عملیاتی نیست و در دنیا به این جنایت‌ها کار نظامی نمی‌گویند چرا که این کشتارجمعی حتی فراتر از جنایات جنگی بوده و در دید مردم دیگر کشورها نیز این جنایات منفور و تحقیرآمیز است.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی گفت: امروز در کشور ما باتدبیر مقام معظم رهبری، رئیس‌جمهور، نیروهای مسلح و مردم فداکار ایران در تراز یک کشور مستقل و آزاده و کشوری که صاحب تمدن و قدرت است از فلسطین دفاع می‌کند و دفاع خود را در لابه‌لای صحبت‌ها خلاصه نمی‌کند و در لفافه پشتیبانی نمی‌کند و هیچ کشوری در دنیا حتی کشورهای عربی و اسلامی دیگر به این صراحت نمی‌توانند در برابر آمریکا این‌گونه آشکارا دفاع کنند.

وی در ادامه گفت: جای سپاسگزاری دارد که شما پیشکسوتان در تمام کارهایی که در سپاه شهرستان سلماس انجام می‌شود هم از لحاظ اجرایی و عملی پشتیبان بودید و هستید و در حوزه امنیتی و رفاهی و همچنین کارهای محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری نیز عملیات شایسته‌ای در این زمینه صورت‌گرفته است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی