اجتماعیسلامت

قصاب ارومیه‌ای به علت کشتار غیرمجاز و عرضه بدون مجوز گوشت، به بیش از ۶ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

مجازات میلیاردی قصاب متخلف در آذربایجان‌غربی

حسین نجف زاده مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار مجله خبری تحلیلی ایتوک اظهار کرد: پرونده یک واحد قصابی متخلف برای کشتار غیرمجاز و عرضه 150 کیلوگرم گوشت شتر به ارزش 640 میلیون ریال در شعبه پنجم بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان ارومیه رسیدگی شد.

وی تصریح کرد: شعبه پس از بررسی محتویات پرونده و ارائه نکردن اسناد و مدارک قانونی تخلف انتسابی را محرز اعلام و متهم را به پرداخت 6 میلیارد و 440 میلیون ریال جریمه نقدی، محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان‌غربی گفت: بازرسان شبکه دامپزشکی شهرستان ارومیه تخلف اعلامی را در بازرسی از یک واحد قصابی بین جاده‌ای کشف و گزارش آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان ارسال کردند.

وی در ادامه عنوان کرد: واحدهای قصابی باید به تفکیک در خصوص انواع گوشت قیمت‌گذاری کنند و گوشت را بنا به درخواست مشتری باید در حضور وی چرخ کنند و از قرار دادن گوشت چرخ شده در ویترین مغازه خودداری کنند.

نجف‌زاده درخاتمه ضمن اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی استان جهت دریافت و رسیدگی فوری به شکایات و گزارشات مردمی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی وصنفی، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و دارو و درمان موضوع را از طریق سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir و یا تلفن 135 به تعزیرات حکومتی استان گزارش کنند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی