اقتصادیمسکن

واگذاری بیش از ۸٠٠ واحد مسکن ویژه مددجویان در آذربایجان غربی

همزمان با سراسر کشور، بیش از ۸٠٠ واحد مسکن ویژه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در آذربایجان واگذار شد.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی در آیین واگذاری واحد‌های مسکونی ویژه مددجویان تحت پوشش امداد که به صورت ویدئو کنفرانس همزمان با سراسر کشور و با حضور رئیس جمهوری اسلامی ایران، امام جمعه و مدیران استان‌ها برگزار شد؛ در گفتگو با خبرنگار مجله خبری ایتوک گفت: امروز ۸٠۹ واحد مسکونی که با ۳۸۸ میلیارد تومان هزینه آماده شده است به خانواده‌های تحت پوشش فاقد مسکن واگذار شد. 

رضا مهرافروز افزود: از کل اعتبار هزینه شده برای احداث واحد‌های مذکور ۱۲۱ میلیارد تومان از طریق منابع کمیته امداد، ۱۶۲ میلیارد تومان شامل تسهیلات بنیاد مسکن و ۱۰۵ میلیارد تومان مساعدت خیرین می‌باشد.

او خاطر نشان شد: در سال گذشته نیز در مجموع و با احساب تمامی منابع و طرح‌های مسکن مددجویی تعداد ۳ هزار و ۵٠۶ مورد خدمت مسکن با اعتباری بالغ بر ۴۱٠ میلیارد تومان به مددجویان ارائه شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی تصریح کرد: خدمات ارائه شده در زمینه مسکن شامل ۹۳۶ واحد احداث و خرید مسکن، ۴۳۴ مورد حمایت جانبی مسکن و ۲ هزار و ۱۳۶ مورد گاز کشی و تعمیرات مسکن می‌شود.

مهرافروز بیان کرد: به طور میانگین در هر هفته حدود ۱۸ واحد احداث و خرید مسکن، تعداد ۴۹ مورد تعمیرات، تکمیل و فضای جنبی مسکن انجام می‌شود.

گفتنی است: ظهر امروز بیش از ۳۳ هزار واحد مسکونی به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور رئیس جمهور، رئیس کمیته امداد، ائمه جمعه و استانداران و مدیران کل استان‌ها در سراسر کشور به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد واگذار شد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی