اجتماعی

بسیج؛ ظرفیت و ذخیره ای پایان ناپذیر

بسیج؛ ظرفیت و ذخیره ای پایان ناپذیر

سردار محمدحسین رجبی به فعالیت‌های متنوع و متکثر بسیج در عرصه‌های جهادی، فرهنگی و مبارزه با اشرار نیز اشاره کرد و گفت: بسیجیان بدون هیچ چشم‌داشت و با عشق و علاقه در تمام حوزه‌های فعالیتی حضور منسجم، اثرگذار و مفید را به منصه ظهور می‌رسانند.

نشست سراسری ۳۰۰۰۰ نفری جبهه فرهنگی و علمی بسیج اساتید کشور با شعار استاد بسیجی، کارآمدی نظام حکمرانی، آزادی قدس و آرمان اسلامی برگزار شد.

این مقام ارشد سپاهی “ایمان، جهاد و شهادت” را یکی از شعار‌های بسیج در دوران جنگ تحمیلی عنوان کرد و گفت: در دوران مبارزه با رژیم متجاوز بعثی از لحاظ تجهیزات و امکانات در محدودیت بودیم به طوری که طبق فرمایش حضرت آقا حتی سیم خاردار هم در اختیار نداشتیم، نیروی آماده و داوطلب جنگ هم از بین همین بسیجیان مخلص و جان بر کف بود لذا تعداد شهیدان بسیجی به مراتب بیشتر است.

وی ضمن ابراز خشنودی از اینکه امروز بسیج در همه جای دنیا حرفی برای گفتن دارد ما خیرات و برکات بسیج را در همین غزه و کشور‌های همسایه هم مشاهده می‌کنیم، اضافه کرد: مردم عراق، سوریه، لبنان و یمن از بسیج الهام گرفته‌اند و مقابل دشمنان خود ایستاده‌اند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با خطاب قرار دادن بسیجیان گفت: علم نافع که حضرت آقا مطرح کرده‌اند در واقع به حوزه کاری شما مرتبط می‌شود که نشان دهنده این هست بسیج چه کار‌های خوبی در جهت رفع مشکلات کشور برداشته است.

سردار رجبی جهت حل مشکلات و خنثی‌سازی تهدیدات دشمنان استفاده کنیم که بسیجیان نیز باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

فرمانده سپاه شهدای استان بسیج را ظرفیت و ذخیره پایان ناپذیر نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: نوجوانان بسیجی در زمان جنگ تحمیلی با حس انجام تکلیف، در شناسنامه های خود دست برده و تاریخ تولدشان را تغییر می دادند تا بتوانند در راه دفاع از اسلام و انقلاب و مقابله با رژیم صدام عازم جبهه های مبارزه حق علیه باطل شوند و سپاه و بسیج در کنار ارتش قهرمان و نیروی انتظامی قرار گرفت و در عملیات های مختلف سازماندهی شده حضور یافت تا این که دشمن از خاک کشور بیرون رانده شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی