اجتماعی

توزیع ۳ هزار سبد کالا بین مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در میاندوآب

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب گفت: به مناسبت فرارسیدن شب یلدا، سه هزار سبد کالا در بین مددجویان تحت پوشش این نهاد توزیع شد.

سرمست چوپان نژاد در گفتگو با خبرنگار مجله خبری تحلیلی ایتوک، اظهار کرد: در آستانه شب یلدا، اقدامات لازم را برای تهیه میوه سبد کالا یلدایی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب با کمک خیرین و مراکز نیکوکاری انجام دادیم.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب افزود: در این راستا سه هزار بسته کالایی تدارک دیده شد تا قبل از فرارسیدن شب یلدا در بین خانوارهای مددجو توزیع شود.

وی گفت: این تعداد سبد کالا با مشارکت ۱۰۰ درصدی خیران نیک‌اندیش میاندوآبی آماده و در بین خانواده‌های نیازمند و مددجویان تحت پوشش این نهاد به مناسبت شب یلدا توزیع شد.

چوپان نژاد تصریح کرد: این سبد کالایی شامل هندوانه، انار، سیب، پرتقال، شیرینی، مرغ، گوشت، روغن، برنج، ماکارونی و سایر ملزومان و اقلام شب یلدا است که در بین خانوارهای تحت پوشش این نهاد توزیع شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب تصریح کرد: ارزش این سبد کالایی در مجموع ۳۰ میلیارد ریال است.

وی با تقدیر و تشکر از خیرین و مراکز نیکوکاری، اظهار کرد: خیران نیکوکار میاندوآبی همواره یارویاور نیازمندان هستند و در راستای رفع نیازهای محرومان، اقدامات و گام‌های خداپسندانه‌ای در این شهرستان به مناسبت‌های مختلف در طول سال بر می‌دارند و از همه آنها کمال تقدیر و تشکر را داریم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی