سیاسی

رژیم صهیونیستی جرات مقابله با نیروهای نظامی را ندارد

مقابله نیروهای نظامی از رژیم صهیونیستی

به گزارش مجله خبری تحلیلی ایتوک، خالد قدّومی شامگاه شنبه در تجمع ضد صهیونیستی حمایت از طوفان الاقصی که در مسجد امام حسین (ع) ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: مردم غزه مظلوم اما مقتدر هستند و از هفت اکتبر نابودی رژیم صهیونیستی و پیروزی مستضعفین شروع شد و باید این روز را به نام سعادت و ملت امام حسین (ع) نام‌گذاری کرد.

وی ادامه داد: بایدن قبل از رئیس رژیم صهیونیستی در جنگ علیه ملت فلسطین شرکت کرد، چرا که می‌داند نابودی غده سرطانی صهیونیستی که اساس آن بر کشتار و قتل بنا شده، شروع شده است، موجودیت این رژیم توسط فلسطین در حال تحدید است و هولوکاست قرن بیست و یکم میلادی توسط صهیونیست‌ها در فلسطین اتفاق می‌افتد.

نماینده جنبش حماس در ایران گفت: غربی‌ها ترسو و جلاد هستند و در جنگ‌های صلیبی و جهانی میلیون‌ها انسان را قتل‌عام کردند و امروز جرات مبارزه با گروه‌های نظامی حماس را ندارند و دست به قتل‌عام کودکان و زنان می‌زنند.

وی تأکید کرد: چرا سران کشورهای عربی در قتل‌عام مردم فلسطین به دست رژیم اشغالگر قدس ساکت هستند و می‌ترسند؟ و ابوعبیده سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام به‌درستی در پیام خود به برخی کشورهای اسلامی گفت؛ “ما نیازی به ارتش شما نداریم، شما در خانه خود بمانید و در این پیروزی شرکت نکنید.کشورهای اسلامی، عربی و برخی مسئولین فلسطین عرضه نداشتند حتی گذرگاه رفح را باز کنند.

قدامی تصریح کرد: در عملیات طوفان الاقصی دنیا در حیرت ماند و روزی که صهیونیست‌ها مشغول فسق و فجور و شراب‌خواری بودند مجاهدین فلسطینی در نماز شب عهد بستند انتقام ۷۵ سال جنایات علیه ملت فلسطین و اهانت به مسجدالاقصی را از رژیم کودک کش بگیرند.

وی ادامه داد: آن‌هایی که می‌گویند چرا حماس حمله به رژیم را آغاز کرد باید بدانند که قبل از طوفان الاقصی فرزندان و کودکان ما در اتاق‌خواب خود به دلیل نبود آب، غذا، دارو، امکانات… می‌مردند و امروز در جنگ می‌میرند، معیارهای بین‌المللی کجا بودند؟.

نماینده حماس در ایران اضافه کرد: علت این که سراغ جنگ رفتیم این بود که ملت فلسطین زیر بار ذلت زندگی می‌کرد و هفت اکتبر رژیم ددمنشانه را نیست و نابود کرد از پنج هزار مجاهد فلسطینی که در عملیات طوفان الاقصی شرکت کرده بودند سه هزار نفر مأمور شکستن دیوار رژیم صهیونیستی بودند که هزینه ساخت آن یک میلیارد دلار بود و قبل از حمله نظامی به سرزمین‌های اشغالی جوانان ما حمله سایبری خود را شروع کردند.

وی افزود: عملیات طوفان الاقصی به‌گونه‌ای بود که سربازان رژیم صهیونیستی به روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های خود خبر می‌دادند که غذا برای خوردن و اسلحه برای دفاع‌کردن ندارند.

قدّامی عنوان کرد: وزیر خارجه آمریکا دو بار به سرزمین‌های اشغالی آمده و در اتاق جنگ این رژیم شرکت کرده است و هر دوبار کشتارجمعی اتفاق افتاد؛ بار اول بیمارستان المعمدانی و بار دوم بیمارستان شفا و مدرسه الفاخوره را بمباران کردند و بیلنکن برای احیای خیبر جدید در منطقه آمده بود.

وی گفت: آمریکا بعد از شکست خود در منطقه و منزوی شدن نیروهایش در منطقه تنها چاره‌اش را در قتل‌عام فلسطینی‌ها می‌بیند و امروز نتانیاهو با همکاری کشورهای عربی که به رژیم صهیونیستی کمک تسلیحاتی و امدادی می‌کنند مسلمانان را قتل‌عام می‌کند و سران عربی و اسلامی و برخی سرکرده‌های خودفروخته فلسطین حتی یک بیانیه در پاسخ به نتانیاهو که گفت؛ ” هر کسی بخواهد از فلسطین دفاع و حمایت کند باید گور خودش را آماده کند” ندادند و امروز مردم دنیا باید از حکام عربی بپرسند که چرا گوش به دهان رژیم صهیونیستی هستید؟

نماینده حماس در ایران خاطرنشان کرد: هر روز تعداد شهدا و مجروحین در غزه در حال افزایش است و از بین ۱۲ هزار شهید حدود ۶ هزار کودک و زنان هستند و همه این کشتارها با چراغ‌سبز آمریکا صورت‌گرفته است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی