سیاسیمجلس

فرماندار ارومیه از تایید صلاحیت ۲۰۵ نفر از ثبت نام کنندگان در انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط هیئت اجرایی خبر داد.

تایید صلاحیت ۲۰۵ نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس در ارومیه

ارومیه مجله خبری تحلیلی ایتوک، فرماندار ارومیه در جلسه شورای اداری ارومیه از اخذ صلاحیت ۲۰۵ نفر از ثبت نام کنندگان در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط هیئت اجرایی خبر داد و افزود: همه مسئولان باید با ارائه خدمات مناسب برای مردم زمینه حضور حداکثری مردم را در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری فراهم کنند.

غلامحسین عماری افزود: در طول مدت نام نویسی از داوطلبان ۲۸۴ نفر از حوزه انتخابیه ارومیه برای نمایندگی مجلس ثبت نام کرده بودند.

تحقق بیش از ۷۶ درصدی تعهد اشتغال در ارومیه

وی از تحقق ۷۶ درصدی تعهد اشتغال در ارومیه خبر داد و  گفت: از مجموع ۹ هزار و ۹۵۲ تعهد اشتغال دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در سال جاری تاکنون ۷ هزار و ۷۳۹ شغل معادل ۷۶ درصد در سامانه رصد ثبت شده است.

سرهنگ عیوضلو فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارومیه هم در این جلسه با تشریح برنامه‌های هفته بسیج گفت: در این هفته یک هزار و ۱۰۰ ویژه برنامه با ۲۲ عنوان درسطح شهرستان اجرا خواهد شد.

در این جلسه دو نفر از نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در زمینه تکریم ارباب رجوع و نیز حل مشکل توزیع مرغ و کاهش تلفات جاده‌ای راه‌های مواصلاتی ارومیه مطالبی بیان کردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی