اقتصادیبازارپلیس و انتظامیقضایی و حقوقیکسب و کار

محکومیت ۱۴ میلیاردی قاچاقچی گوشی

محکومیت نقدی قاچاقچی گوشی

حسین نجف‌زاده مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی در گفتگو با خبرنگار مجله خبری تحلیلی ایتوک،  اظهار داشت: در پی کشف ۱۴ دستگاه گوشی موبایل قاچاق از نوع (آیفون ۱۵ و ۱۴ ) به ارزش هفت میلیارد و ۴۱۸ میلیون ریال پرونده‌ای در شعبه ششم ویژه مبارزه با قاچاق کالا وارز تعزیرات حکومتی شهرستان ارومیه تشکیل و رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی افزود: شعبه رسیدگی‌کننده با بررسی محتویات پرونده و ارائه‌نکردن اسناد و مدارک معتبر گمرکی، تخلف انتسابی را محرز اعلام و علاوه بر ضبط گوشی‌های کشف شده متهم را به پرداخت ۱۴ میلیارد و ۸۳۶ میلیون ریال جریمه نقدی، محکوم کرد.

نجف‌زاده گفت: مأموران امنیت اقتصادی استان گزارش تخلف را در بازرسی از یک واحد موبایل فروشی تکمیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

وی در خاتمه ضمن اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی استان جهت دریافت و رسیدگی فوری به شکایات و گزارش‌ها مردمی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی و صنفی، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و دارو و درمان موضوع را ازطریق سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir ویا تلفن ۱۳۵ به تعزیرات حکومتی استان گزارش کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی