اخبار داغ روز

فوری: بازی سپاهان- الهلال در نقش جهان

کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را در سایت رسمی خود در ستون سمت چپ منتشر کرد. در روزهای اخیر محل برگزاری بازی رفت تیم های سپاهان ایران و الهلال عربستان مشخص نبود اما امروز نام ورزشگاه نقش جهان درج شد.

تیم فوتبال سپاهان باید اولین بازی فصل 2023-2024 لیگ قهرمانان آسیا را مقابل الاتحاد عربستان در مرحله گروهی برگزار می کرد اما این دیدار با وجود حضور دو تیم در ورزشگاه نقش جهان برگزار نشد. سپس به دلیل مشکلاتی که در ورزشگاه پیش آمد، تیم فوتبال سپاهان اصفهان از دو بازی بعدی مقابل المالیق ازبکستان و نیروی هوایی عراق محروم شد که این روند برای آنها پایان یافت.

تیم فوتبال سپاهان که یک جلسه محرومیت تعلیقی از میزبانی در رقابت های خانگی داشتند، مطمئن نبود که بتواند در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان در ورزشگاه نقش جهان بازی کند یا خیر، اما کنفدراسیون فوتبال آسیا حالا اعلام کرده است ، طلای پوشان فرصتی برای میزبانی در اصفهان دارند.

تیم فوتبال الهلال عربستان باید برای مسابقه رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به اصفهان سفر کنند و در بیست و ششم بهمن ماه روز پنجشنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان مقابل سپاهان قرار بگیرند.

بازی برگشت تیم های الهلال عربستان و سپاهان ایران یک هفته پس از بازی رفت روز پنجشنبه سوم اسفندماه برگزار می شود که کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد این بازی در ورزشگاه امیرفیصل بن فهد ریاض برگزار می شود. اما گفته می شود این بازی در ورزشگاه جدید  تیم الهلال برگزار می شود. ورزشگاه جدید الهلال با نام مملکت آرنا تاسیس شده است.

سپاهان اصفهان دو بازی قبلی خانگی خود را در ورزشگاه آزادی برگزار کرده است. در این دو بازی که مقابل آلمالیق ازبکستان و نیروی هوایی عراق برگزار شد که سپاهان اصفهان به پیروزی رسیده است.

خبر خوب برای هواداران تیم سپاهان اصفهان است که بازی ها در نقشه جهان برگزار می‌شود و می‌توانند حضور بی‌نظیری را مانند بازی مقابل الاتحاد عربستان داشته باشند.

با مجله خبری ایتوک بهترین مقالات را دنبال کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی