بازارخودرو

قیمت خودرو ۱۷ آبان امروز

به گزارش مشرق، قیمت خودرو امروز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ تغییرات آن‌چنانی ندارد و اغلب خودروها در ثبات کامل قیمتی معامله می‌شوند. تعداد محدودی از محصولات در بازار خودروهای داخلی و مونتاژی نیز افت قیمت یا افزایش‌های جزئی را تجربه کردند.
بازار خودرو تحت تأثیر عرضه خودروهای وارداتی برای افراد ثبت‌نام‌کننده در سامانه یکپارچه خودرو طی اسفند ماه سال گذشته، از آغاز هفته جاری در رکود عمیقی فرو رفته و تغییرات چندانی ندارد. بدیهی است که این عدم تغییر قیمت به دلیل انجام معاملات بسیار اندک و محدودی است که در بازار خودروهای داخلی و مونتاژی صورت می‌گیرد.
با توجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز وضعیت آرامی را تجربه می‌کند.
قیمت خودروهای داخلی
قیمت خودروهای داخلی از آغاز روند معاملات امروز، تغییراتی جزئی دارد و کلیت بازار، باثبات است.
کوییک اتوماتیک R از هاچ‌بک‌های دنده اتوماتیک اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که طی هفته‌های گذشته نوسانات جزئی داشته و امروز نیز بدون تغییر، روی نرخ ۴۵۸ میلیون تومان معامله می‌شود.
شاهین G از سدان‌های لوکس و رده بالای سایپا به شمار می‌رود که از هفته گذشته روی کانال ۵۸۵ میلیون تومان ثابت شده و تغییری ندارد.
پژو ۲۰۷i دنده دستی هاچ‌بک پرطرفدار ایران خودرو به شمار می‌رود که روز گذشته سه میلیون تومان افزایش داشت؛ امروز یک میلیون تومان دیگر افزایش یافته و به نرخ ۶۱۷ میلیون تومان رسیده است.
سمند LX EF۷ بنزینی با مدل ۱۴۰۱ که به تازگی توقف تولید خورده است؛ امروز یکی از رکوردداران افت قیمت در بازار خودروهای داخلی به شمار می‌رود که ۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با قیمت ۵۴۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی