سیاسیسیاسی

اسرائیل برای غارت از فرقه‌های تروریستی استفاده می‌کند

اجتماع مادر و کودکان برای محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در ارومیه

به گزارش گروه سیاسی مجله خبری ایتوک؛ حجت‌الاسلام منصور امامی امروز در اجتماع مادران و کودکان در محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی که صبح امروز در حسینیه ثارالله ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: علت این‌که ما شعار مرگ بر اسرائیل می‌گوییم این است که هفتاد و پنج سال قبل در تاریخی رژیمی به این نام وجود نداشت و این غاصبین آمدند و زمین‌های فلسطینی را غصب کردند.

وی تصریح کرد: در خوش‌بینانه‌ترین حالت رژیم صهیونیستی فقط دو درصد زمین‌های فلسطینی‌ها را خریده و با احتساب حدود پنج درصد از زمین‌ها که مال یهودی‌های ساکن فلسطین بود، می‌شود هفت درصد، آیا با هفت درصد می‌توان همه زمین‌ها و اموال یک ملت را از آن‌ها گرفته و آن‌ها را آواره بیابان‌ها کرد؟

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی افزود: اسرائیل از روز اول که به‌عنوان یک رژیم غاصب روی کارآمد روی پرچم خود نماد از نیل تا فرات را کشید تا به دنیا بگویید هفت‌درصدی که از سرزمین فلسطین را غصب کرده به دنبال فتح تمامی کشورهای اسلامی است و اگر امروز از فلسطین فارغ شود کشورهای اردن، سوریه و عراق و… را هم خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: اسرائیل خود را مالک همه کره زمین می‌داند و علت مخالفت ما با این رژیم صهیونیستی این است که این رژیم شر مطلق است و در تاریخ این‌ها دزدی، نسل‌کشی، غارت و تجاوز غوغا می‌کند و امروز فلسطینی‌ها در دست اسرائیل اسیر هستند.

امامی گفت: اجداد اسرائیلی ایرانی‌ها را سه هزار سال قبل قتل‌عام کردند و امروز سالروز آن را در قالب جشن پوریم جشن می‌گیرند و این جشن شیرینی‌ای می‌پزند و اسم آن را به گوش هامان می‌گذارند و هامان صدراعظم خشایارشاه بود که در خیانت به ایرانی‌ها و در قتل‌عام مردم ایران نقش اساسی داشت.

وی خاطرنشان کرد: تمام رسانه‌های صهیونیستی در بوق‌وکرنا کرده‌اند که حماس در اقدام اخیر اشتباه کرده است درحالی‌که ۷۵ سال جنگ و خون‌ریزی و غارت و کودک کشی را اسرائیل علیه فلسطینی‌ها انجام داده و مردم فلسطین حق دارند از خود دفاع کنند و فرماندهان رژیم صهیونیستی با افتخار می‌گویند که دنیا باید بابت کودک کشی از ما تشکر کند.

امامی افزود: ما به دشمنی خود با اسرائیل افتخار می‌کنیم ما به ذکر مرگ بر اسرائیل افتخار می‌کنیم چرا که موجب خوف در جان دشمنان اسلام می‌شود و مرگ بر اسرائیل یعنی مرگ بر کودکشی، غارت، دزدی، حاکمیت نامشروع است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی عنوان داشت: امروز اسرائیل در فلسطین جنگ جهانی غذا راه انداخته است و آمریکا آن شیطان بزرگ برای بقای خود اسرائیل را به وجود آورده و امروز این رژیم جعلی یک خدای جعلی ساخته است که انسان‌های غیریهودی را حیوان می‌داند.

وی ایجاد اختلاف، مذهب تراشی، راه‌اندازی بهائیت و بابیت، ترور دانشمندان و بمب‌گذاری‌ها در ایران را از دیگر دلائل دشمنی ملت ایران با رژیم صهیونیستی عنوان کرد و گفت: اسرائیل برای قتل غارت در ایران از فرقه‌های تروریستی و انحرافی حمایت کرد و مجاهدین خلق که ۱۷ هزار ایرانی را قتل‌عام کرد مورد حمایت رژیم صهیونیستی است و امروز امپراطوری رسانه‌ای رژیم صهیونیستی علیه مسلمانان و ایران فعال است.

انتهای خبر/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
توسعه‌ی پتروشیمی ارومیه کلیسای تاریخی